Toevallig vorige week had ik in een lente collage/wishlist een tuinbroek geplaatst en per toeval kwam ik een prachtige tuinbroek tegen bij de Primark die ik niet kon laten liggen. Zoals velen wel weten draag ik geen broeken haha, dus dit was een hele uitdaging. Ik voel me nogal ongemakkelijk in broeken, maar toch zat dit hartstikke fijn! Ik geef broeken een kans, alleen tuinbroeken hih.
Vandaag de hele dag naar school (tot 4 uur) en dan daarna in de stad eten en ‘s avonds naar een voorstelling met school en dan pas om 11 uur thuis! En gisteren (stiekem schrijf ik dit dinsdag al) want gisteren (woensdag) ging ik naar Tilburg en kwam ik pas om half 1 thuis. Vandaag dus mijn outfit in een broek hih, ik ben nu wel aan het hardlopen en heel misschien kan ik binnenkort mijn broeken wel aan!
Hoedje, zonnebril – H&M | blouse – kringloop (H&M) | tuinbroek – Primark | schoenen – Dr. Martens | ringen – IAM
Ah leuke outfit met dat bloesje! Jij kan een broek toch prima hebben?
Mooie outfit, dat blousje en hoedje vind ik geweldig!
Liefs
Wauw Room, ik vind je hem echt ontzettend leuk staan!
Ik zit er ook aan te denken er misschien eentje te halen.. maar ik blijf voor nu nog even lekker twijfelen:).
Vind je shortjes trouwens ook niets?
Hoi Romy! Staat leuk je tuinbroek. Ik heb je genomineerd voor een Liebster Award op mijn blog. Je vindt mijn post hier: http://floatingindreams.wordpress.com/2014/03/27/liebster-award-nomination/ Zou leuk zijn als je meedeed
Gr. Maaike
Super leuke outfit, die Dr. Martens maken het helemaal af!
Ik draag ookamper broeken, maar deze is echt heel erg leuk!
Omg zo leuk dit! Je bent zo leuk Romy
Staat je zo leuk!
Zo'n tuinbroek lijk me zelf nu ook best leuk!
xx
Deze outfit is echt geweldig! Echt leuk:)
Staat je heel leuk! Ik heb die docs ook; ben er verliefd op. heb er net gele veters ingedaan.
Liefs, Charlotte
wat leuk die tuinbroek! En ik vind je hoedje echt geweldig
leuke outfit
Heb dezelfde en je kan hem met veel leuke dingen combineren 😀
Jij kan een broek toch goed hebben? Al hoewel je jurkjes ook altijd prachtig zijn! De tuinbroek is leuk!
Liefs
Prachtige outfit!
Ik vind deze outfit zo leuk! Staat je super leuk Romy, ik ben ook nog opzoek naar zo'n tuinbroek!
Cool! Deze outfit is écht heel leuk Romy, staat je goed en ik vind de tuinbroek ook tof. Die kun je in de zomer ook lekker met blote benen dragen.
Even een algemeen berichtje voor je: Wauw. Wat – ben – jij – gaaf!