Heel laat, oepss. Ik wou dit artikel eerder online zetten, maar helaas ging dat niet vanwege andere dingen die ik eerder wou posten en de laatste keer dat ik sinterklaas vierde gewoon erg laat was. Ik vierde in totaal 4x sinterklaas, 1 keer met bloggers, 1x met youtubers, 1x met familie/gezin en een keer met het hockeyteam. Ik heb alle 4 de keren ontzettend leuke cadeaus gekregen, die ik vandaag aan jullie ga laten zien! Ik heb alles gefotografeerd maar ook een filmpje opgenomen waarin ik mijn gekregen cadeautjes laat zien.
Katoengaren (die ik laatst ook al had gekocht helaas), rode nagellak (komt waarschijnlijk een review van)
Een brei boek en breinaalden, mijn oma zou me al een hele lange tijd geleden al breien leren maar het is er nooit van gekomen helaas. Dit is mijn 3de koker met breinaalden die ik van haar gekregen heb haha.
Wat ik heel graag wou, een bordeaux rode muts van de H&M. Ik had hem al in het Crème maar ik wou hem eigenlijk ook nog wel in het rood, mutsen zijn zo fijn in de winter en dan hoef ik geen make up op haha.
Cadeautjes van Josephine (Youtube):
Ik kreeg twee keer fluffy sokken, deze hierboven waren zo leuk verpakt.
3 maskertjes, en ik kreeg ook nog een mok die boven aan het artikel te zien is.
Sinterklaas in de pizzeria met hockeyteam:
Cadeautjes van Joyce (hockey):
Lipstick Essence, hier komt nog een review van.
Sokken en ook een mok! Ik ben zo blij met de mok, hij is zo leuk!
Cadeautjes van Janine (bloggers):
Basecoat nagellak, die zocht ik al een tijdje (ik had eigenlijk alleen bij het Essence schap gekeken).
Haha, 4x sinterklaas vieren, jij mazzelkont 😉 Die mok is briljant en de beanie erg leuk. Ik heb ook een berg van die fluffy sokken, ik draag niets liever in de winter 😉
Wat een leuke cadeautjes! Ik ben benieuwd naar de lipstick van Essence:)
Wat een leuke cadeautjes, allemaal van die leuke hebbedingetjes!
Liefs
Wat een leuke cadeautjes!
Hé die lakjes in de kerstbal heb ik ook gekregen, haha. Die zilveren is in elk geval echt pretty! Leuk dat je het zo vaak hebt gevierd!
Leuke spulletjes!
Liefs, Elbrich
xfashionmeep.blogspot.nl
Super leuke spulletjes! Wat een mazzel dat je het maarliefst 4x hebt gevierd!
Wat een leuke cadeautjes! Veel sokken en mokken haha 😉 De mokken zijn wel heeel erg leuk allebei en ik ben benieuwd naar de lakjes en de lipstick van Essence.
Wauw wat heb je veel gekregen. Leuke sokken! <3
je hebt leuke cadeautjes gekregen.! xx
Super leuke cadeautjes heb je gekregen! Het filmpje is ook leuk
Je hebt hele leuke dingen gekregen, vooral de mok op de eerste foto is erg gaaf
Leuke dingen heb je gekregen! Vooral die muts van de H&M is erg schattig!
Leuke cadeautjes heb je gehad!
Wat heb je allemaal leuke dingen gekregen Room!
Wat een leuke cadeautjes allemaal! Je bent lekker in de sokken gelegd haha! 😉
Leuk breiboek haha!
Wat een leuke dingen heb je gekregen!
Die mok die je van Josephine ziet er erg leuk uit!